PRACOWNIK (K/M) DS. WPROWADZANIA DANYCH – WSPARCIE DZIAŁU HR - NIEMCY Rzeszów

Data publikacji: 08/07/2021
  • Lokalizacja: Rzeszów, podkarpackie, Polska

Skorzystaj z różnorodnych możliwości rozwijającej się firmy i rozpocznij pracę w Niemczech od zaraz!

Niemiecka Agencja Pracy Concept Plus GmbH w celu rozszerzenia swojej działalności szuka Pracownika (k/m) na stanowisko:

PRACOWNIK (K/M) DS. WPROWADZANIA DANYCH – WSPARCIE DZIAŁU HR
Miejsce pracy: Lingen (Ems) – Dolna Saksonia, Niemcy

Zakres obowiązków:
- Zakładanie cyfrowych akt osobowych pracowników
- Wprowadzanie danych do systemu w języku niemieckim
- Wprowadzanie i kontrola czasu pracy pracowników zewnętrznych
- Kontrola dokumentów
- Wsparcie działu księgowości
- Prace biurowe w dziale personalnym

Czego oczekujemy, jeżeli się zdecydujesz:
- Minimum wykształcenia średniego ekonomicznego
- Doświadczenia w pracy w dziale personalnym (praktyki również mile widziane)
- Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office
- Dokładności, samodzielności
- Minimum podstawowej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny
- Zdolności do szybkiego dostosowania się do sytuacji oraz umiejętności pracy w zespole
- Prawo jazdy kat. B mile widziane

W Concept Plus oferujemy:
- Nowoczesne stanowisko pracy
- Różnorodny zakres obowiązków z perspektywą długoterminowego zatrudnienia
- Kulturę przedsiębiorstwa opartą na partnerstwie i współpracy w zmotywowanym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia
- Pomoc w organizacji zakwaterowania

Jak możesz się do nas zgłosić?

Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne na adres e-mail:

[email protected]

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie pod numerem +48 17 878 70 26 między 8.00 a 17.00 od poniedziałku do piątku.

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Powiązane Ogłoszenia

  • PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M)- BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA - NIEMCY
    Praca za granicą Rzeszów (podkarpackie) 08/07/2021

    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI (K/M)- BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA- NAWET DO 12,50 E...

  • KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - NIEMCY

    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: KOMISJONER / PRACOWNIK MAGAZYNU (K/M) - NIEMCY Miejsce pracy: Emsdetten BE...

  • PRACA DLA STUDENTÓW I UCZNIÓW -PAKOWANIE CIASTEK - NIEMCY

    Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: PRACA DLA STUDENTÓW I UCZNIÓW -PAKOWANIE CIASTEK - BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA -...